apteki wrocław niedziela

apteki wrocław niedziela
1 vote, 1.00 avg. rating (45% score)

diabetolog-krakow-3Bardzo wiele kobiet w odpowiednim wieku ma problem z tym, że nie zawsze udaje się utrzymać mocz tam gdzie jego miejsce. Na pewno jednym z powodów jest nadwaga gdyż mięśnie odpowiedzialne za utrzymywanie moczu na miejscu stają się słabsze i bardziej rozciągnięte wraz z przybywaniem kolejnych kilogramów. Ale zdarza się także, że całkiem młode kobiety maja z tym problem.
Panuje przekonanie, że np. siusianie ze śmiechu lub kichaniu to sprawa normalna- niestety to nie jest prawda, ? gdy już się zdarzają nie ma, co tego lekceważyć gdyż tzw. wysiłkowe nietrzymanie moczu nieleczone w odpowiednim czasie przekształca się w dużo większy problem, wiec warto udać się do lekarza, gdy już nam się przytrafia w sporadycznych nawet przypadkach.
Prawdą jest także to, że na dzień dzisiejszy są już naprawdę skuteczne kuracje leczące to nieprzyjemne i krępujące schorzenia. Jest nieinwazyjna terapia laserowa a w ostateczności niewielki zabieg chirurgiczny polegający na podparciu cewki moczowej, pęcherza i narządów rodnych specjalnymi taśmami z siatki z tworzywa sztucznego, które to eliminują problem z popuszczaniem moczu i są bardzo skuteczne (skuteczność przekracza 85%).

Posted by:

admin

Related articles

Back to Top