Medycyna pracy Poznań i Medycyna pracy Kraków

Medycyna pracy Poznań i Medycyna pracy Kraków
1 vote, 4.00 avg. rating (75% score)

Medycyna pracy Kraków i medycyna pracy Poznań

Badania pracownika

Każdy nowy pracownik zatrudniający się w nowym miejscu pracy, zanim zostanie dopuszczony do swojego stanowiska pracy musi przejść określone badania lekarskie. W tym celu musi udać się do lekarza medycyny pracy. Warto wiedzieć dwie rzeczy. Na takie badania kieruje nas pracodawca i udajemy się wskazanego przez niego gabinetu medycy pracy. Po drugie, badania takie są dla pracownika bezpłatne, wszelkie koszty ponosi pracodawca.

Badania medycy pracy przechodzi się zawsze na początku pracy. Jednak na tym się nie kończy. Zaświadczenie po badaniach wydawane są na określony okres. Jego długość uzależniona jest od wykonywanego przez nas zawodu. Dlatego przed upływem tego okresu znów będziemy musieli udać się na badania.

Na początku wspomniano, że udaje się to lekarza wskazanego przez pracodawcę. Jednak nie zawsze tak jest. Czasem mamy dowolność. Aby znaleźć wówczas lekarza medycy pracy w swojej okolicy najlepiej będzie skorzystać z Internetu. Wpiszmy takie frazy jak „medycyna pracy Kraków”, czy „medycyna pracy Poznań”, wszystko w zależności od miasta, w którym mieszkamy.

Posted by:

admin

Related articles

Back to Top